Nowoczesna wiązarka kartonów klejonych wielopunktowo

SMB COR – maszyna do pakowania opakowań

Nowoczesna wiązarka kartonów klejonych wielopunktowo - SMB COR. Systemy pakowania DI-ZET. Maszyny i linie pakujące

Uniwersalna wiązarka SMB COR to maszyna niemieckiego producenta SMB Schwede Maschinenbau GmbH, która została zaprojektowana z myślą o wiązaniu taśmą PP opakowań z kartonu klejonych wielopunktowo. Maszyna ta charakteryzuje się wysoką wydajnością i jest przeznaczona do pakowania 3 i 4 punktowych złożonych opakowań z kartonu.

Wiązarka SMB COR została specjalnie opracowana do wiązania kartonów klejonych wielopunktowo. W trakcie procesu pakowania, maszyna zapewnia prowadzenie i wyrównywanie stosu z tekturą do momentu wiązania. Maszyna posiada liczne udogodnienia, takie jak prowadnice boczne, prowadnice górne, stoper przed stosem gwarantujący, że w trakcie zatrzymywania pakiet nie przesunie się, oraz dopychanie pakietu z tyłu. Dzięki tym funkcjom, możliwe jest formowanie kształtu stosu z każdej strony.

SMB COR może zapamiętać aż 5000 wzorów pakowania, co znacznie ułatwia proces przestawiania maszyny na inny format pakowanego kartonu. Dzięki temu użytkownik może szybko dostosować maszynę do swoich potrzeb i zmienić rodzaj pakowanych opakowań bez konieczności kosztownych i czasochłonnych przeróbek.

Wiązarka SMB COR to uniwersalne rozwiązanie dla firm zajmujących się pakowaniem złożonych opakowań z kartonu klejonego wielopunktowo. Maszyna ta charakteryzuje się wysoką wydajnością, łatwością dostosowania do różnych formatów opakowań oraz możliwością zapamiętywania wielu wzorów pakowania.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w automatyzacji procesów pakowania w swoim zakładzie produkcyjnym lub magazynie, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i doradztwo w zakresie automatyzacji procesów pakowania. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 501 685 074 lub adresem e-mailowym kontakt@di-zet.pl. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Automatyzacja procesów pakowania - trendy i nisze 2023. Owijarki automatyczne i linie pakujące. Systemy pakowania DI-ZET

Dodaj komentarz